”Bajka o zmarzniętym Bałwanku”

• 2023-01-18 21:10:03
  • Przedszkole,

Dnia 12 stycznia 2023 roku w Centrum Kultury i Biblioteka w Gniewinie odbył się spektakl teatralny pt.”Bajka o zmarzniętym Bałwanku”. Spektakl został przygotowany przez dzieci z Samorządowego Przedszkola w Gniewinie.

”Bajka o zmarzniętym Bałwanku”

Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem i bez większej tremy odgrywały swoje role, śpiewały piosenki oraz przedstawiały układy taneczne. Rodzice byli zachwyceni ich występem. Nagrodzili małych artystów gromkimi brawami. Przepiękna scenografia oraz wspólnie zaśpiewana kolęda na zakończenie nadała temu wyjątkowemu spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat. Po przedstawieniu rodzice wraz z małymi aktorami zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.